1. Obec Příšovice pořádá zájezd do Divadla F.X.Šaldy v Liberci na hudební komedii MAM´ ZELLE NITOUCHE . Pojedeme v neděli 21. května 2017 v 17:45 hodin ze zastávek Na Hořensku, Na Kovárně, u obecního úřadu a na sídlišti. Začátek představení je od 19:00 hodin. Délka představení je 180 minut. Cena vstupenky je 290,- Kč, doprava zdarma. Vstupenky stále k zakoupení na Obecním úřadě Příšovice.
  2. Zdravotní ústav, pracoviště Liberec nabízí soukromým osobám rozbory pitné vody. Zdravotní ústav není kontrolním orgánem, nedává sankce za nevyhovující vodu. Pomůže Vám zjistit, jakou vodu pijete a poradí Vám v případě, že voda nevyhovuje limitům vyhlášky. Tato nabídka platí do 31.5.2017. Cena informativního rozboru pitné vody je 750,- Kč a cena kráceného rozboru je 1.250,- Kč. Objednávky a bližší informace získáte na tel. čísle 844 06 06 06.
  3. Máme tu pro Vás nabídku práce. Obec Žďár  vyhlašuje konkurzní řízení na funkci ředitele/ky příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Žďár. Požadavky a potřebné písemnosti, které jsou potřeba se dozvíte na stránkách obce. V případě dotazů se obracejte na starostu obce Žďár.
  4. Firma GIGA, Příšovice 218 přijme pracovníka na pozici „Příjem zboží a Expedice“. Pracovní náplň je balení výrobků a náhradních dílů pro expedici, nakládání a vykládání zboží a hotových výrobků, manipulace s hotovými výrobky a s materiálem, likvidace obalů a odpadu, manipulace se provádí vysokozdvižným vozíkem, paletovým vozíkem a mostovým jeřábem, praxe a průkaz pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem a mostovým jeřábem je vítána. Kontaktní osoba: pan Martin Kůrka, tel. 482 427 032, 482 427 026. Nástupní plat: 19.000,– Kč.
  5. Upozorňujeme občany, že v neděli 11. června 2017 proběhne sběr nebezpečných složek komunálního odpadu a to na prostranství před sokolovnou v době od 13:00 do 13:20 hodin. Bližší informace zveřejníme později.
  6. Děti z mateřské školy Vás všechny srdečně zvou na veřejné vystoupení ku příležitosti „ Dne maminek“, které se koná ve středu 17. května 2017 od 15:00 hodin v místní Sokolovně.
  7. Finanční úřad pro Liberecký kraj oznamuje, že ode dne 28.04.2017 do dne 29.05.2017 je na všech územních pracovištích Finančního úřadu pro Liberecký kraj ve dnech po a st od 08:00 do 16:00 hodin zpřístupněn k nahlédnutí hromadný předpisný seznam. Tímto předpisným seznamem se uvedeným daňovým subjektům stanovuje za nemovité věci nacházející se v obvodu územní působnosti shora uvedeného správce daně DAŇ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ NA ROK 2017. Více informací na stránkách obce nebo na úředních deskách.
  8. Poslední zpráva dne. V pátek 05. května v 18:00 hodin pořádá knihovna ve Svijanech ve společenské místnosti OÚ cestopisnou besedu – SEDM perel astronomie pana Petra Horálka. Vstupné dobrovolné.