1. Oznamujeme občanům, že ve dnech 26. – 28. 10.2017 bude uzavřena prodejna COOP v Příšovicích. V těchto dnech bude provedena výměna výloh a dveří v rámci probíhající rekonstrukce. Děkujeme za pochopení.
  2. Pivovar Svijany a.s. aktuálně hledá uchazeče na pozice – pivovarský dělník, řidič vysokozdvižného vozíku a elektrikáře. U pivovarského dělníka se jedná o pozice ve výrobě např. seřizovač stáčecích linek, obsluha přetlačných tanků. Firma nabízí stabilní zaměstnání v prosperující firmě, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadují střední odborné vzdělání /vyučení/, manuální zručnost, u pozice elektrikář znalost vyhlášky 50, u pozice řidič VZV platný průkaz W1 /popřípadě zajistí získání, případně obnovení/. Mzda 20-35  tisíc Kč , plus zaměstnanecké benefity. Pro přespolní možnost ubytování v areálu Zámku Svijany. Bližší  informace podá Lucie Dědečková, telefon  481 770 700, nebo email  –   lucie.dedeckova@pivovarsvijany.cz.
  3. Společnost KAŠÍR s.r.o. hledá pro svou provozovnu v Turnově /průmyslová zóna Vesecko/ brigádníky na výpomoc k výrobní lince a manipulaci ve skladu. Vhodné i pro fyzicky zdatnější důchodce. Jedná se o měsíc listopad tohoto roku. Bližší informace podá kontaktní osoba firmy Kašír – Milan Smrčka telefon 605 296 947 nebo přímo osobně ve výrobním závodě.
  4. Zemědělské družstvo Březina nad Jizerou prodává od 21.10.2017 živé vykrmené krůty, každou sobotu od 8:00 do 11:00 hodin. Cena je 62,-Kč/kg. Bližší informace získáte na telefonním čísle 326789404 nebo na mobilu 605 295 740.
  5. Poslední zpráva – v neděli dne 05.11.2017 proběhne v naší obci sběr nebezpečného odpadu na prostranství před sokolovnou v době od 13:00 do 13:20 hodin. Přijímány budou následující druhy odpadů – léky všeho druhu včetně mastí, domácí kapalné i tuhé chemikálie – vše řádně označené, zbytky starých barev, obaly od barev , kompletní televizory, počítače, monitory, tiskárny, ledničky a drobné elektrozařízení, zářivky, všechny druhy akumulátorů, baterií a článků. Dále upotřebené motorové oleje – ty musí být v uzavřených nádobách do 30 litrů a olejové filtry a další zaolejovaný materiál. Nebudou přijímány následující druhy odpadů – odpad stavebního charakteru, eternit, azbest, asfalt, stavební omítky, lepidla, směsi. Je zakázáno odkládat odpady před příjezdem mobilní sběrny.