1. V období zvýšené nemocnosti dětské středisko rozšiřuje ordinační hodiny a to až do odvolání. Ordinovat pro nemocné bude doktorka Košková a to ve středu v době od 16:00 do 17:45 hodin.
  2. Pivovarská prodejna Svijany nám oznámila že do středy 29.11.2017 má  akci na lahvové pivo  Svijanský Máz 11 – cena je 8,90 Kč.
  3. ZŠ a MŠ logopedická v Liberci hledá nové děti a žáky pro školní rok 2018/2019. Škola pro děti s vadou řeči nebo se sluchovým postižením nabízí – malý kolektiv ve třídě (6 – 10 dětí), individuální přístup k dítěti, kolektivní a individuální logopedickou péči, využívání kolektivních reedukačních metod, rozvoj řeči, koncentraci pozornosti, paměť, jemnou a hrubou motoriku, smyslové vnímání, fonematický sluch, grafomotoriku, možnost internátního pobytu. Zápis do ZŠ  a MŠ proběhne v dubnu 2018. Přijďte se podívat na den otevřených dveří dne 30.11.2017. Více informací na webových stránkách www.ssplbc.cz.
  4. Informace o kotlíkových dotacích. Žádosti o dotaci budou přijímány od 30.11.2017 od 16:00 hodin. Podání bude probíhat elektronicky přes webové stránky Libereckého kraje – s následným doručením v listinné podobě. Podmínky vyhlášeného programu, žádost k vyplnění a odkaz pro odeslání vyplněné žádosti jsou k dispozici na www.kraj-lbc.cz.
  5. Pivovar Svijany a.s. aktuálně hledá uchazeče na pozice – pivovarský dělník, řidič vysokozdvižného vozíku a elektrikáře. U pivovarského dělníka se jedná o pozice ve výrobě např. seřizovač stáčecích linek, obsluha přetlačných tanků. Firma nabízí stabilní zaměstnání v prosperující firmě, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadují střední odborné vzdělání /vyučení/, manuální zručnost, u pozice elektrikář znalost vyhlášky 50, u pozice řidič VZV platný průkaz W1 /popřípadě zajistí získání, případně obnovení/. Mzda 20-35  tisíc Kč , plus zaměstnanecké benefity. Pro přespolní možnost ubytování v areálu Zámku Svijany. Bližší  informace podá Lucie Dědečková, telefon  481 770 700, nebo email  –   lucie.dedeckova@pivovarsvijany.cz.
  6. Zámek Svijany Vás srdečně zve v sobotu 25.11.2017 od 18:00 hodin na koncert skupiny Plavci. Jan Vančura se speciálními hosty – Irena Budweiserová a Mário Bihári. Vstupné 200 Kč, senioři 150 Kč, ZTP 200 Kč s doprovodem zdarma.