Místní hráči nohejbalového oddílu TJ Sokol Příšovice by Vám rádi poděkovali za podporu. Do konce sezóny jim zbývají 2 poslední zápasy na domácí půdě a zatím se jim stále daří vévodit tabulce. Dělali pár rozhovorů do TV, rádia a v článku v novinách Mladá Frona dnes 5+2 je zmínka o nohejbale v naší obci. Pro kluky z týmu nebylo jednoduché připravit hřiště a trochu zázemí, ale základ se povedl svépomocí i za pomocí obce a dalších sponzorů. V dalším roce budou hoši usilovat o  zvelebení areálu, více antuky, zdokonalení zavlažování, přístřešek na antuku a vybavení pro nohejbal, aby se mohli více zaměřit na děti a mládež. V sobotu dne 09.06.2018 od 10:00 hodin je čeká domácí utkání s týmem TJ Spartak Čelákovice “B”.

Všichni jste srdečně zváni. K dispozici bude pivo, guláš, párky a nealko pití.