1. Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na multipack 11% svijanský Máz za 72,50 Kč do vyprodání zásob.
  2. Informujeme občany, že je stále možné si zakoupit nový kalendář na rok 2022 a hrnečky s tématikou obce. Také stále běží soutěž o knihu obce a hrnečky. V zakoupeném kalendáři s tématikou obce  pro rok 2022 je ukryta jedna nesrovnalost. Kdo na nesrovnalost přijde a bude mít zájem soutěžit, nechť vyplní formulář o jakou nesrovnalost se jedná. Formulář je zveřejněn na stránkách obce www.prisovice.cz. Soutěžit je možné do konce měsíce ledna roku 2022.
  3. V oblasti sídliště se našla opuscard pro Liberecký kraj. Kdo tuto kartu postrádá, nechť se dostaví v úřední dny na obecní úřad.
  4. Tuto sobotu dne 29.01.2022 bude možné odložit velkoobjemový odpad či stavební suť do místního sběrného dvora. Dvůr je k dispozici od 9:00 do 11:00 hodin po předchozím zavolání na telefonní číslo: 725 061 703.
  5.  Obecní úřad informuje, že na svých internetových stránkách www.prisovice.cz zveřejnil drobný majetek, který nevyužije a je možné ho výhodně odkoupit. V nabídce je třeba míchačka, několik počítačů a monitorů, příslušenství k zahradní technice atd. Zájemci prosím, aby se hlásili telefonicky na obecním úřadě na čísle 485 177 025 nebo e-mailem na adrese prisovice@email.cz.
  6. Dáváme na vědomí, že ode dne 01.01.2022 je platná nová Obecně závazná vyhláška o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství. Poplatek zůstává i pro letošní rok ve výši 600,– Kč na osobu, 50% slevu na poplatek mají osoby od 75 let věků. Panelové domy, kde byl poplatek hrazen ve formě nájmů (jedná se o pár domů) je změna. V těchto objektech přechází povinnost odvod poplatku přímo na každého poplatníka ve vztahu k obecnímu úřadu. Povinnost uhradit a odvést poplatek je možný jednorázově do 31.03.2022  a nebo ve dvou stejných splátkách se splatností do 31.03.2022 a 30.09.2022. Dále připomínáme poplatek za pejska, který je splatný jednorázově do 31.03.2022. Poplatky je možné zaplatit hotově na obecním úřadě nebo elektronicky bankovním převodem (v této době platbu převodem preferujeme). Více informace a sdělení variabilních symbolů získáte u pracovníků obecního úřadu na tel. čísle: 485 177 025.
  7. KFC Příšovice stále nabírá pracovníky do své nově otevřené restaurace na hlavní pracovní poměr i brigádu. Práce je vhodná pro všechny. Nabízíme stabilní zaměstnání, úžasný tým lidí a skvělé zaměstnanecké výhody. Více informací na telefonním čísle 721947949, na emailové adrese lenka.vondrakova@amrest.eu nebo přímo na provozovně.
  8. Informujeme občany, že byla dokončena rekonstrukce komunikace včetně výstavby stezky pro chodce a cyklisty od vlečky směrem ke Gize a Grupo Antolin. V současné době dochází k předávacímu procesu.