Informujeme občany, že 16. Února bude stavební úřad uzavřen a obecní úřad bude mít otevřeno do 15:30.

Dětská ordinace MUDr. Jitky Koškové oznamuje že v období od 21. – 25. Února bude zavřeno a ani sestřička nebude přítomna. Zástup po telefonické domluvě je domluven u MUDr. Žofie Hanzely ordinace Hodkovice nad Mohelkou nebo Český Dub. Kontakt je 777 255 287 a do ordinace Český Dub 485 147  234.

Zemědělské družstvo Březina nad Jizerou příjímá objednávky na 10 týdenní nosné kuřice. Dominant: hnědé, černé a Sussex.
Prodej se uskuteční v Březině. Čtvrtek 14. Dubna 2022 od 8:00-16:00 cena je 180Kč/ks.
Přijímány budou platby kartou.

Obecní úřad informuje, že na svých internetových stránkách www.prisovice.cz zveřejnil drobný majetek, který nevyužije a je možné ho výhodně odkoupit. V nabídce je třeba míchačka, několik počítačů a monitorů, příslušenství k zahradní technice atd. Zájemci prosím, aby se hlásili telefonicky na obecním úřadě na čísle 485177025 nebo e-mailem prisovice@email.cz.

Dáváme na vědomí, že od 1.1.2022 je platná nová obecně závazná vyhláška o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství. Poplatek zůstává i pro letošní rok 600 Kč na osobu, 50% úlevu mají mimo jiné osoby ve věku 75 let a vyšší. Panelové domy, kde byl poplatek hrazen ve formě nájmů (jedná se o pár domů) je změna. V těchto objektech přechází povinnost odvod poplatku přímo na každého poplatníka ve vztahu k obecnímu úřadu. Povinnost uhradit a odvést poplatek je možný jednorázově – do 31. března  a nebo ve dvou splátkách se splatností do 31. Března a 30. Září. Dále poplatek za pejska je splatné jednorázově do 31. Března. Poplatky je možné odvést hotově na obecní úřad nebo elektronicky převodem (v této době platbu převodem preferujeme) Více informace a sdělení variabilních symbolů získáte u pracovníků obecního úřadu na tel. čísle: 485 177 025.

KFC Příšovice stále nabírá pracovníky do své nově otevřené restaurace na hlavní pracovní poměr i brigádu. Práce je vhodná pro všechny. Nabízíme stabilní zaměstnání, úžasný tým lidí a skvělé zaměstnanecké výhody. Více informací na telefonním čísle 721947949, na emailové adrese lenka.vondrakova@amrest.eu nebo přímo na provozovně.