Pivovarská prodejna  Svijany informuje o akci na 11% svijanský Máz za 9,90. Akce potrvá do neděle 27.3.2022.

ČEZ Distribuce oznamuje, že v období od 4. do 19 dubna bude provádět odpočty elektroměrů. Žádáme o umožnění volného a bezpečného přístupu k elektroměru.

Informujeme občany, že tuto středu 23. března bude   matriční úřad Příšovice otevřen pouze do 15:45 hodin.

Informace pro občany, kteří jsou ve finanční tísni spojené s růstem cen energii naleznete na stránkách obce www.prisovice.cz

Obecní úřad ve spolupráci se Spolkem divadelních ochotníků Máj 1867 Tatobity  zve veřejnost na první kulturní akci,, Divadelní kabaret plný humoru a hudby. Představení se uskuteční 25. března v místní sokolovně od 19:00. Představení není vhodné pro děti a mladistvé. Vstup je dobrovolný. Věříme v hojnou účast.

Obecní úřad informuje, že na svých internetových stránkách www.prisovice.cz zveřejnil drobný majetek, který nevyužije a je možné ho výhodně odkoupit. V nabídce je třeba míchačka, několik počítačů a monitorů, příslušenství k zahradní technice atd. Zájemci prosím, aby se hlásili telefonicky na obecním úřadě na čísle 485177025 nebo e-mailem prisovice@email.cz