Ztráty a nálezy: nalezl se samostatný tmavý klíč a to v oblasti parku u sídliště. Nalezený klíč je k vyzvednutí na obecním úřadě.

Informujeme občany, že v místním zdravotním středisku byla otevřena nová ordinace dentální hygieny paní Vutkanové. Zájemci o tuto službu se mohou objednávat na tel. čísle 739879453 nebo využít e-mailu vutkanova@dentalkaprisovice.cz. Zaváděcí otevírací doba je pouze každou středu od 7:00-17:00.

ZD Březina nad Jizerou informuje o prodeji živých kuřat. Prodej se uskuteční 25. Července od 12 do 16 hodin. na farmě v Přestavlkách u Mnichova Hradiště (navigace Hoškovice 55). Cena je 35Kč/kg a upřednostňuje se platba kartou.

ČEZ distribuce informuje o přerušení dodávky el. energie v období 28. Července od. 7:00 do 16 hodin.

Výstavba parkovacích ploch u čp. 187,188,189. Je zahájena u domu s čp. 189, začátkem srpna se plánuje pokračování u č.p. 188 a přelom srpen/ září u domu č.p. 187. Předpokládané dokončení je plánované na přelomu měsíce říjen/listopad. Harmonogram prací je vyvěšen na každém č.p. Žádáme obyvatelé těchto domů, aby svá vozidla v době stavebních prací parkovala jinde. S probíhající výstavbou je možné, že dojde k výpadkům veřejného osvětlení.

Dětská ordinace MUDr. Koškové informuje o své dovolené v období:

1. – 29. Července, kdy bude ordinace zavřena – akutní případy vyřeší ordinace Hodkovice nad Mohelkou – MUDr. Hanzelky , telefon 777255287. V případě obsazenosti je možné využít ordinaci v Českém Dubu 485147234.

potvrzení přihlášky na letní tábor, školu v přírodě, přihlášku do MŠ, SŠ, VŠ, řidičský a svářečský průkaz, průkaz pro potravinářství a další … zastupující lékař dle zákona NEMŮŽE vystavovat.