Informujeme občany, že v pondělí 29. srpna dojde ke svozu žlutých a oranžových pytlů s vytříděným odpadem. Žádáme občany aby tyto pytle připravili na obvyklá místa do ranní 8 hodiny. Žluté a oranžové pytle jsou zdarma k vyzvednut na obecním úřadě.

V sobotu 27. Srpna  bude možné po předchozím zavolání využít pro odložení například velkoobjemového odpadu či stavební sutě místní sběrný dvůr od 9 – 11 hod. Telefonní kontakt na pracovníka mající službu je 725 061 703.

Obec Příšovice pořádá zájezd do divadla na Fidlovačce na divadelní představení FAMILIE. Divadelní představení se koná 29. Října. Cena vstupenky po 30% slevě činí 314 Kč, obec zajistí a hradí autobusovou dopravu. Odjezd autobusu bude 29. října ve 12:30. Zájmci si mohou lístky zakoupit v otevírací době přímo na obecním úřadě.

Na základě probíhající rekonstrukce dálničního a železničního mostu ve Svijanech informujeme že 3. Záři bude částečná uzavírka silnice III.třídy/27911 (sjezd z dálnice kolem čerpací stanice Shell a KFC) a dne 4. Září bude tato silnice uzavřena úplně s objízdnou trasou přes obce Pěnčín, Svijanský Újezd a Svijany.