V naší obci se ztratil se papoušek, slyšící na jméno Charlie. Kdo by zahlédl zelenkavého papouška prosím informujte majitele na tel. čísle 737671986. Fotografie papouška je umístěna na stránkách obce www.prisovice.cz

Informujeme občany, že se opět obnovili práce na parkovacích plochách u panelových domu 187/188/189. Žádáme občany v těchto domech, aby svá vozidla neparkovala před těmito domy

Tento pátek od 17:00 místní oddíl nohejbalistů přivítá na svém posledním domácí utkání hráče z Liberce z Ostašova. Utkání se odehraje na místním antukovém hřišti u sokolovny a všichni jste srdečně zváni.

Ve středu 7. Září od 17:00 se bude konat veřejné zasedání zastupitelstva obce Příšovice. Konat se bude v přísálí místní sokolovny čp. 145 a na programu bude mi mo jiné

Obec Příšovice pořádá zájezd do divadla na Fidlovačce na divadelní představení FAMILIE. Divadelní představení se koná 29. Října. Cena vstupenky po 30% slevě činí 314 Kč, obec zajistí a hradí autobusovou dopravu. Odjezd autobusu bude 29. Října ve 12:30. Zájemci si mohou lístky zakoupit v otevírací době přímo na obecním úřadě.

Na základě probíhající rekonstrukce dálničního a železničního mostu ve Svijanech informujeme že 3. Záři bude částečná uzavírka silnice III.třídy/27911 (sjezd z dálnice kolem čerpací stanice Shell a KFC) a dne 4. Září bude tato silnice uzavřena úplně s objízdnou trasou přes obce Pěnčín, Svijanský Újezd a Svijany.