Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na 11% svijanský Máz za 9,50Kč. Akce probíhá od pondělí 5.září do neděle 11 září.

Informujeme občany, že se opět obnovili práce na parkovacích plochách u panelových domu 187/188/189. Žádáme občany v těchto domech, aby svá vozidla neparkovala před těmito domy.

Ve středu 7. září od 17:00 se bude konat veřejné zasedání zastupitelstva obce Příšovice. Konat se bude v přísálí místní sokolovny čp. 145

Dáváme na vědomí, že volby do zastupitelstva obce Příšovice a do Senátu ČR proběhnout v pátek 23. Září od 14:00-22:00 hodin a v sobotu 24. Září od 8:00 do 14:00 hodin. Volební místností je zasedací místnost místního Obecního úřádu čp.60. Hlasovací lístky pro volbu do obecního zastupitelstva a do Senátu budou doručeny v jedné obálce nejpozději 3 dny před konáním voleb. Bližší informace jsou vyvěšené na úřední desce nebo na stránkách obce www.prisovice.cz

Informujeme občany, že na sv. Václava tedy 28. září nás navštíví a přijede pouť. O místě konání a o bližších informacích budeme ještě informovat.

Obec Příšovice pořádá zájezd do divadla na Fidlovačce na divadelní představení FAMILIE. Divadelní představení se koná 29. Října. Cena vstupenky po 30% slevě činí 314 Kč, obec zajistí a hradí autobusovou dopravu. Odjezd autobussu bude 29. října ve 12:30. Zájmci si mohou lístky zakokupit v otevírací době přímo na obecním úřadě.