3Pivovarská prodejna ve Svijanech dává na vědomí, že stále platí akce na 13% tmavou kněžnu ,ale nově za 9 korun  a to do vyprodání zásob.

V pátek a v sobotu se konalo druhé volební kolo kandidátů do Senátu ČR. Kandidáti byli Ing. Michael Canov za SLK, Ing. Radka Loučková Kotasová za ANO. Volební účast byla 18,75 % a s celkovým počtem 66,34 % hlasů byl do Senátu ČR zvolen Ing. Michael Canov.

Informujeme občany, zejména zahrádkáře o nabídce koňského hnoje za odvoz. Hnůj se nachází na adrese Příšovice 173 (na hořensku) a zájemci mohou volat nebo psát sms paní Votočkové na číslo 721 470 735.

ČEZ distribuce informuje o výpadku a odstávky el. energie ve dne 3. října od 9:00 – 18:30. Dotčená místa popisná naleznete na stránkách obce www.prisovice.cz

Informujeme občany o návrhu jízdního řádu pro období prosinec 2022 – prosinec 2023. Návrh naleznete na stránkách obce www.prisovice.cz