Pivovarská prodejna ve Svijanech dává na vědomí, že stále platí akce na 13% tmavou kněžnu ,ale nově za 9 korun  a to do vyprodání zásob.

Informujeme občany, zejména zahrádkáře o nabídce koňského hnoje za odvoz. Hnůj se nachází na adrese Příšovice 173 (na hořensku) a zájemci mohou volat nebo psát sms paní Votočkové na číslo 721 470 735.

Informujeme občany panelových bytů 187,188 a 189, že finalní pokládka asfaltu bude zahájena od 17. Října. Pokládka asfaltu bude po dobu 3-4 dnů a proto žádáme obyvatele těchto domů, aby své vozy v tyto dny přeparkovali. Zhotovitel bude tuto stavební činnost koordinovat s jednotlivými správci domů.

V sobotu bude opět k dispozici místní sběrné místo pro odložení velkoobjemového odpadu či stavební sutě. Sběrné místo bude možné využít od 9-11 hodin po předchozím zavolání zaměstnanci mající službu na číslo: 725 061 703

Tuto neděli 9. Října proběhne výlov místní nádrže, rybníčku v centru obce. Výlov bude zahájen od 7 hodiny ranní. Tímto zveme širokou veřejnost a zájemce na tuto událost.