1. října od 9 – 10 hodin proběhne sběr elektrozařízení. Sběr proběhne na dvoře u místní pošty. Přejímány budou kompletní vysloužilé elektrozařízení jako jsou ledničky, pračky, sporáky, vysavače, žehličky, vrtačky, brusky, ale i televize a monitory, radia, počítače a mobily.

1. října bude k dispozici i místní sběrný dvůr. Zájemci o odložení velkoobjemového odpadu či stavební sutě mohou využít toto míto po předchozím zavolání zaměstnanci obce mající službu na tel. č: 725 061 703 v době od 9:-11:00

V sobotu 29. Října pořádá Obec Příšovice zájezd do pražského divadla ,, Na Fidlovačce. Odjezd autobusu pro všechny, kteří mají koupeny lístky je ve 12:30 od zastávek: Hořensko, Kovárna, Sídliště.

Informujeme občany, že v listopadu proběhne sběr nebezpečného odpadu a slavnostní rozsvícení vánočního stromečku proběhne 25. Listopadu od 17:00. Bližší informace budou ještě upřesněny.