• Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na 11% Svijanský Máz za 10,90. Akce potrvá do 4. prosince

• 10.prosince od 18:00 v místní kapli sv. Václava se bude konat adventní koncert skupiny ,,My Gospel, ze Železného Brodu. Vstupné bude dobrovolné a výtěžek bude věnován na charitu ,,Krabice od bot online,. Kouzelnou vánoční atmosféru navodí svařáček s drobným občerstvením.

• ČEZ distribuce informuje na odstávku elektřiny dne 13. Prosince od 7:30 do 15:30. Jednotlivá čísla popisná jsou zveřejněná na stránkách obce www.prisovice.cz

• 14.prosince proběhne v místní sokolovně od 17:00 poslední veřejné jednání zastupitelstva obce v tomto roce. Program bude ještě upřesněn.

• 20.prosince proběhne od 16:00 před místní základní školou vánoční vystoupení žáků. Veřejnost je tímto srdečně zvána.

• Informujeme občany, že povinnost uhradit poplatky za odpady a za psy je do konce tohoto roku. Žádáme ty, kdo tak neučinili v prvním pololetí, aby na tuto povinnost nezapomněli a učinili tak v nejbližší době.