Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akcích na tyto druhy piva. 0,5 plechovkové nealkoholické pivo Vozka – 13 kč – platí do vyprodání zásob 11% Svijanský máz v balíku 6ks (s vánočním motivem) – 85 Kč – do vyprodání zásob. Na středu 25. ledna je vyhlášená akce na lahvovou 11% svijanský máz za 10,90 Kč – s názvem Super středa.

V sobotu 28. ledna je možné po předchozí telefonické domluvě využít služeb sběrného místa v době 9 – 11 hod. Telefonní kontakt na pracovníka majícího službu je 725 061 703.

Druhé kolo volby prezidenta ČR proběhne v pátek 27. ledna od 14:00 – 22:00 a v sobotu 28. ledna od 8:00-14:00 hodin. Volební místností je   zasedací místnost OÚ Příšovice čp. 60. Hlasovací lístky budou k dispozici ve volební místnosti. Pro voliče, kteří se z vážného důvodu nemohou dostavit do volební místnosti bude k dispozici přenosná volební schránka. Pro využití volejte na č.  608418215.

Místní základní škola si připravila pro rodiče a dětí předškolního věku projekt s názvem ,, Předškoláček,,, který zábavnou formou umožní dětem předškolního věku poznat budoucí školní prostředí. Bližší informace a termíny konání naleznete na stránkách obce www. prisovice.cz nebo na stránkách místní školy www.zsprisovice.cz

Obec zprostředkovává zájezd do Senátu Parlamentu ČR dne 21. dubna 2023. Autobusová doprava je zajištěna. Předpokládaný odjezd z Příšovic je v 7.30, na programu je komentovaná prohlídka prostor Valdštejnského paláce s následnou prohlídkou jednacího sálu. Předpokládaný konec je ve 14:00 a návrat v 16,00. Oběd a drobné občerstvení je pro účastníky zdarma a je hrazen hostitelem – senátorem Canovem. Jednorázový příspěvek na dopravu činí 100 Kč na osobu.   Zájemci se mohou hlásit do konce února na obecním úřadě.  Podmínkou je hotovostní úhrada příspěvku na dopravu a nahlášení čísla občanského průkazu, který nutný pro umožnění vstupu. Počet účastníků je limitován, proto neváhejte s přihlášením.