Obec zprostředkovává zájezd do Senátu Parlamentu ČR dne 21. dubna 2023. Autobusová doprava je zajištěna. Předpokládaný odjezd z Příšovic je v 7.00, na programu je komentovaná prohlídka prostor Valdštejnského paláce s následnou prohlídkou jednacího sálu. Předpokládaný konec je ve 14:00 a návrat v 16,00. Oběd a drobné občerstvení je pro účastníky zdarma a je hrazen hostitelem – senátorem Canovem. Jednorázový příspěvek na dopravu činí 100 Kč na osobu.   Zájemci se mohou hlásit do konce února na obecním úřadě.  Podmínkou je hotovostní úhrada příspěvku na dopravu a nahlášení čísla občanského průkazu, který nutný pro umožnění vstupu. Zbývá nám posledních pár volných míst, proto neváhejte s přihlášením.

informujeme občany, že plánovaná uzavírka a rekonstrukce železničního mostu ve Svijanech proběhne od 13. února do 15.12.2023 s úplnou uzavírkou sil. č. II/279 – most ev.č. 279-005 (most Svijany). Na železniční trati Praha – Turnov budou výluky od 16-26 února od 8:00-15:30. Bližší inforace a informace o umístění náhradních autobusových zastávek naleznete na stránkách obce www.prisovice.cz.

ve středu 15. února od 17:00 hodin se bude konat v přísálí místní sokolovny čpu. 145 veřejné zasedání zastupitelstva obce. Na programu bude mimo jiné: