Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na 11% Svijanský Máz za 10,90. Akce potrvá od pondělí 6. března do středy 8. března.  Dále je akce na 13% Svijanskou kněžnu za 10 korun a to do vyprodání zásob.

Místní sbor dobrovolných hasičů zve občany a děti na dvě kulturní akce konané v místní sokolovně. V sobotu 11.3 od 20:00 se konají Šibřinky. Masky jsou vítány. K tanci a k poslechu bude hrát kapela Adaptace a druhý den v neděli 12. 3. od 14:00 se koná dětský karneval pro děti a rodiče. Připravená je bohatá tombola a občerstvení. Vstupné je dobrovolné.

Žádáme pejskaře, aby při venčení svých čtyřnohých miláčků sbírali a likvidovali psí exkrementy.

Dětská ordinace MUDr. Koškové informuje že v období od 9. března do 10 března čerpá paní doktorka dovolenou, ale sestře bude přítomna.

Informujeme občany, že ve dnech 8.3. 2022 – 10.3. 2023   MUDr. TRNĚNÝ NEORDINUJE .

Sestra Raindl bude přítomna.

Tuto sobotu 11. března od 9-11:00 hod. bude možné využít místní sběrný dvůr, pro odložení velkoobjemového směsného odpadu (matrace, skříně atd.) nebo stavební sutě. Pro využití prosím kontaktujte pracovníka obce mající službu na telefonním čísle: 725 061 703.

V pondělí 13. března dojde ke svozu žlutých a oranžových pytlů s vytříděným odpadem. Pytle jsou k vyzvednutí zdarma na obecním úřadě. Žádáme o připravení zavázaných pytlů na obvyklá místa do pondělí 8 hodiny ranní. Zaměstnanci obce tyto zavázané pytle svezou.