Informujeme občany, že evidujeme drobnou závadu na kameře umístěnou u čapího hnízda. Tuto závadu v tuto chvíli není možné odstranit a bude odstraněna až v době kroužkování mláďat.

Video infokanál obce TVP vysílaný prostřednictvím kabelové televize NejTV přešel z analogového na digitální vysílání. Nově se tedy vysílá v rozlišení Full HD.

Pro sledování TVP v digitální kvalitě si prosím znovu nalaďte balíček programů od NejTV. V případě technických dotazu prosím kontaktujte technickou podporu NejTV na tel. Čísle 488 999 488

1. dubna od 17:00 hodin proběhne v přísálí místní sokolovny čp. 145 veřejné zasedání zastupitelstva obce Příšovice. Na programu bude mimo jiné.

TJ Sokol Příšovice zve velké i malé 30. dubna od 17:00 na společné setkání u pálení čarodějnic, které se uskuteční tradičně na místním trávníkovém hřišti. Masky čarodějnic a čarodějů nebo vytvořené čarodějnice k upálení jsou vítány. Bližší informace jsou zveřejněny na stránkách www.sokol.prisovice.cz. Všichni jste srdečně zváni.

Sběr nebezpečných složek komunálního odpadu se uskuteční ambulantně v neděli 7. května od 13:30 na prostranství před sokolovnou. Přijímány budou tyto nebezpečné složky:

obaly obsahující zbytky nebezpečných látek, ve. Olejových filtrů,  oleje a tuky obsahujíc zbytky nebezpečných látek, barvy, lepidla a pryskyřice, rozpouštědla, kyseliny, zásady, nepoužitá léčiva, hnojiva, akumulátory, baterie, články a zářivky.

Vše musí být řádně označeno v uzavřených obalech a objemu a množství odpovídající provozu běžné domácnosti. Nebudou přijímány ELEKTRO, stavební odpad Eternit, azbest, asfalt atd. a nebezpečné odpady vznikající při podnikatelské činnosti.