Mikroregion Jizera zve seniory na divadelní představení komedie Františka Ringo Čecha,, Dívčí válka,, které se koná v kulturním domě v Pěnčíně 24. listopadu od 19:00. Kdo by měl zájem o dopravu prosím o nahlášení v DPS u pečovatelek nebo na OU na tel. č.: 485177025. V případě zájmu většího počtu osob z naší obce, obec zajistí dopravu tam i zpět.

Vyzýváme vlastníky a uživatele nemovitostí k pravidelnému odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ Distribuce a přesahující na pozemní komunikace a chodníky do 15 listopadu.

TJ SOKOL Příšovice informuje, že od října nabízí dvě nové volnočasové sportovní aktivity Sokolík pro nejmenší do 3 let a Sokol pro starší 6-12 let. Kroužek vedený Lenkou Gábrovou pro maminky s dětmi do 3 let bude od 3. října každé úterý od 10:30 do 11:30 v hale u základní školy. Všestranné sportovní základy pro děti od 6 do 12 let pod vedením  Ladislava  Váňi a  Jana Koška bude  od 13.října každý pátek od 17:00-18:00. Bližší informace jsou zveřejněny na stránkách sokola – www.sokol.prisovice.cz.

V sobotu 14. října  od 9-11:00 hod. bude možné využít místní sběrné místo  pro odložení velkoobjemového směsného odpadu (matrace, skříně atd.) nebo stavební sutě. Pro využití prosím kontaktujte pracovníka obce majícího  službu na telefonním čísle  725 061 703.