Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na svijanský máz 11% za 10,90, která proběhne tuto středu 25. října.

Informujeme občany o svozu nebezpečných složek komunálního odpadu, který proběhne 12. listopadu od 13:30 do 13:45 a to pozor netradičně v areálu místní pošty.

Obec Příšovice zve občany na vánoční prodejní výstavu kreativity a ručních prací, která se bude konat 25. listopadu ve společenské místnosti DPS od 10-16:00. Zájemci s nabídkou tematických ručních výrobků jsou vítáni a prosíme o nahlášení na obecní úřad na tel.: 485177025 do 15. listopadu.

Mikroregion Jizera zve seniory na divadelní představení komedie Františka Ringo Čecha,, Dívčí válka,, které se koná v kulturním domě v Pěnčíně 24. listopadu od 19:00. Kdo by měl zájem o dopravu prosím o nahlášení v DPS u pečovatelek nebo na OU na tel. č.: 485177025. V případě zájmu většího počtu osob z naší obce, obec zajistí dopravu tam i zpět.

TJ Sokol informuje o nových volnočasových kroužcích pro nejmladší. Každé úterý je možnost pro maminky a jejich děti do 3 let navštívit kroužek sokolíček od 10:30 do 11:30 pod vedením Lenky Gábrové za místní ZŠ. Každý pátek od 17:00 se koná Sokol pro děti od 6-12 let pod vedením Ladislava Váni a Jana Koška. Spolek nabízí i volnočasové kroužky pro starší a dospělé jako např., volejbal, florbal, stolní tenis, nohejbal. Zájemci mohou kontaktovat vedoucí. Více informací a kontakty jsou zveřejněné na stránkách sokola www.sokol.prisovice.cz

Místní sbor dobrovolných hasičů přijímá nové zájemce do svých řad na pozici dobrovolného hasiče nebo jako člena místní výjezdní jednotky. Bližší informace a zájemci se mohou hlásit u velitele jednotky Ladislava Koška 724956350 nebo u Tomáše Sasky – 606399631.

Vyzýváme vlastníky a uživatele nemovitostí k pravidelnému odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ Distribuce a přesahující na pozemní komunikace a chodníky do 15 listopadu.