9. prosince proběhne v místní kapli sv. Václava od 18:00 adventní koncert pěveckého sboru ze Železného Brodu ,, MY GOSPEL,, Dobrovolné vstupné bude věnováno na charitu.

Místní spolek SOKOL zve rodiče s dětma na divadelní představení pro děti ,, Jak čerti pekli vánoční cukroví,, z tvorby divadla KOLOBĚŽKA. Představení proběhne v místní sokolovně a to v neděli 10. prosince od 16:00. Vstupné bude dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni.

Od 10. prosince vejdou v platnost v rámci celostátní změny nové jízdní řády. Bližší informace jsou zveřejněné na stránkách www.iidol.cz v sekci jízdní řády.

Ordinace MUDr. Trněného oznamuje své ordinační hodiny v rámci vánočních svátků pouze pro nemocné či akutní případy.
27. prosince – 8-11:00
28. prosince – 13-15:00
29. prosince – 8 – 11:00

Dětská ordinace MUDr. Koškové informuje ordinačních hodinách během Vánoc. Ordinace má upravenou otevírací dobu od 18. prosince do konce roku a od 2. ledna bude opět běžná otevírací doba. Otevírací doba v jednotlivé dny je zveřejněná na stránkách obce www.prisovice.cz a na ordinaci.

V sobotu 16. prosince bude možnost využít sběrného místa pro odložení velkoobjemového odpadu či stavební sutě a to v čase 9:00-11:00. Obsluha mající službu bude k dispozici na zavolání na tel. č: 725061703.

V pondělí 18. prosince proběhne svoz žlutých a oranžových pytlů. Žluté pytle slouží ke sběru a třídění plastových obalů, oranžové pytle ke sběru a třídění tetrapakových obalů. Zavázané pytle seberou zaměstnanci obce. Pytle pro třídění jsou zdarma k vyzvednutí na obecním úřadě.