Pivovarská prodejna ve Svijanech informuje o akci na svijanský máz 11% za 10,90. Akce platí od střed 29.11. do 6. prosince.

Ve čtvrtek 30 listopadu od 16:00 proběhne v místní základní škole věncování. Zájemci o věncování se mohou hlásit na tel. čísle: 485 177 056.

Rozsvícení vánočního stromečku proběhne v pátek 1. prosince před místním domem s pečovatelskou službou. V 17:00 zahájí tuto akci starosta obce Ing. František Drbohlav, proběhne vystoupení dětí ze základní a mateřské škol, prodej vánočních dárečků, teplý svařák a jablečný mošt, občerstvení zajištěno.

V sobotu 2. prosince bude možnost využít sběrného místa pro odložení velkoobjemového odpadu či stavební sutě a to v čase 9:00-11:00. Obsluha mající službu bude k dispozici na zavolání na tel. č: 725061703.

6. prosince od 17:00 proběhne veřejné zasedání zastupitelstva obce. Zasedání proběhne v přísálí místní sokolovny. Program bude zveřejněn na stránkách obce www.prisovice.cz a na úřední desce.

9. prosince proběhne v místní kapli sv. Václava od 18:00 adventní koncert pěveckého sboru ze Železného Brodu ,, MY GOSPEL,, Dobrovolné vstupné bude věnováno na charitu.

Místní spolek SOKOL zve rodiče s dětma na divadelní představení pro děti ,, Jak čerti pekli vánoční cukroví,, z tvorby divadla KOLOBĚŽKA. Představení proběhne v místní sokolovně a to v neděli 10. prosince od 16:00. Vstupné bude dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni.