Kolektiv mladých hasičů sboru dobrovolných hasičů Příšovice byl znovu obnoven po necelých 5. letech a to v září roku 2012.

Náš kolektiv je za pojen do celorepublikové hry Plamen, která představuje výchovně vzdělávací program a systém fyzické přípravy. Posláním této hry je rozvíjet všeobecné dětské znalosti, vědomosti a dovednosti s přihlédnutím technické oblasti požární ochrany.

Cílem hry je aktivně a celoplošně podporovat organizovanou mimoškolní činností dětí a mládeže se zájmem o požární ochranu a za účelem podpory zdravého životního stylu rozvíjet soutěžní formou jejich fyzickou kondici.

Dále se účastníme s naším kolektivem soutěží Dětského superpoháru.

Pro děti pořádáme také exkurze, výlety a srpnu hasičské soustředění. A pro nováčky v lednu Hasičský slib.

S dětmi máme pravidelné schůzky každý týden a to ve čtvrtek. Od ledna až do března chodíme s dětmi do haly u místní základní školy a připravujeme se vždy na další sezónu.

Aktuálně máme v kolektivu 19 dětí ve věku od 6-12 let.

Oficiální stránky naleznete na adrese: www.sdh-prisovice-mladsi-zaci.webnode.cz